strona główna o książce spis treści opinie absolwenci ciąg dalszy zapowiedzi kontakt kupuję forum

Absolwenci Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego w Przasnyszu w latach 1946-1960


1945/1946
1. Aleksandrowicz Irena
2. Arct Zbigniew
3. Bogdańska Halina
4. Cesarek Kazimierz
5 Chmielewski Wacław
6. Chrzanowski Apoloniusz
7. Czaplicka Barbara
8. Dzierżanowska Barbara
9. Gaworski Stefan
10. Głowacka Urszula
11. Grabowska Janina
12. Gutowski Hieronim
13. Gutowski Jan
14. Jesionek Barbara
15 Kaczyńska Jadwiga
16. Kamecki Stefan
17 Kato Krystyna
18. Kluszewski Stanisław
19. Kowalska Donata
20. Kowalski Tadeusz
21. Kwilman Eugieniusz
22. Leśniewska Halina
23. Mroczyński Piotr
24. Myśliński Edmund
25. Naguszewska Halina
26. Niezinowski Alfons
27. Nowicki Włodzimierz
28. Ogłoblin Włodzimierz
29 Roman Barbara
30. Piechocka Danuta
31. Proniewicz Zbigniew
32. Radomski Zygmunt
33. Roman Mieczysław
34. Rykowski Tadeusz
35. Smoleński Henryk
36. Smosarska Krystyna
37. Sobieska Urszula
38. Sobolewski Wacław
39. Sugier Henryk
40. Trojan Weronika
41. Wąsowski Zbigniew
42. Zakrzewski Tadeusz
43. Żbikowski Józef
44. Żmijewski Stanisław
45 Żurawski Walenty


1946/1947
1. Bilińska Jadwiga
2. Bojarska Wacława
3. Bondarczuk Aleksander
4. Butkiewicz Elżbieta
5. Chełchowska Halina
6. Chodkowska Zofia
7. Chyliński Kazimierz
8. Chyliński Mieczysław.
9. Ćwiek Adela
10. Grabowska Barbara
11. Gumińska Hanna
12. Gumińska Lucyna
13. Kato Wojciech
14. Kiersz Irena.
15. Kocot Eugeniusz
16. Koczywas Henryk
17. Kołakowski Antoni
18. Kowalewska Marianna
19. Krakowski Zenon
20. Krośnicki Edmund
21. Lubowiedzka Zofia
22. Łada Jerzy
23. Maćkowski Stefan
24. Napierski Kazimierz
25. Nowotko Stefan
26. Ogłoblin Aleksander
27. Pątkiewicz Anna
28. Perzanowski Jan
29. Proniewicz Janusz
30. Roman Tadeusz
31. Ruszczyńska Celina
32. Ruszczyński Franciszek
33. Ruszczyński Jan
34. Rutkowski Czesław
35. Zając Władysław
36. Zaręba Elżbieta
37. Żychowski Marian


1947/1948
1. Bieńkowska Janina
2. Ciesielski Edward
3. Dampc Helena
4. Deptała Witold
5. From Halina
6. Grotkowska Danuta
7. Grotkowski Józef
8. Jasińska Jadwiga
9. Jeliński Jan
10 Kołakowski Tadeusz
11. Kotowski Stanisław
12. Kozłowska Halina
13. Krajewski Kazimierz
14. Majewski Jan
15. Niedzielska Krystyna
16. Osowski Kazimierz
17. Owsiewski Łazarz Józef
18. Perzanowski Tadeusz
19. Sawicka Danuta
20. Skrzypek Aldona
21. Smosarska Henryka
22. Szczepański Jerzy
23. Tarajkowska Łucja
24. Wyszkowska Danuta
25. Zembrzuski Marian



1948/1949
1. Bobiński Tytus
2. Bukowski Jan
3. Jasińska Marianna
4. Kawiecki Stefan
5. Kiciński Tadeusz
6. Kluszewska Marianna
7. Kruppe Maria
8. Malinowski Witold
9. Niestępski Aleksander
10. Pogorzelska Jadwiga
11. Rzepniewski Andrzej
12. Sosnowski Jan
13. Szczepańska Jadwiga
14. Szczygłówna Stefania
15. Wilczek Jan
16. Wiśniewski Franciszek
17. Witkowska Barbara
18. Zaleska Elżbieta


1949/1950
1. Arbatowski Stefan
2. Banaś Krystyna
3. Budnicka Alicja
4. Butkiewicz Włodzimierz
5. Cieślak Barbara
6. Długokęcki Witold
7. Ebing Stanisław
8. Gąsiewska Aldona
9. Gutowski Karol
10. Kapczyński Damazy
11. Kołakowski Eustachiusz
12. Maćkowski Walenty
13. Mydło Edmund
14. Myślińska Marianna
15. Niski Adam
16. Obrębska Hanna
17. Parzuchowska Maria
18. Pszczółkowska Maria
19. Reszka Róża
20. Rudziński Kazimierz
21. Suwińska Donata
22. Turant Teresa
23. Usiądek Ryszard
24. Wódkiwicz Kazimierz
25. Zięba Jerzy


1950/1951
1. Adamkiewicz Alicja
2. Bagiński Ryszard
3. Bartołd Zofia
4. Bartosiewicz Marian
5. Bednarski Benedykt
6. Borkowski Alfred
7. Borowa Edmunda
8. Brala Janina
9. Bruś Czesław
10. Bukowski Ludwik
11. Burzyński Jerzy
12. Chmielińska Lubimira
13. Czaplicka Zofia
14. Czaplińska Zdzisława
15. Deptuła Andrzej
16. Deptuła Stefan
17. Dobrzyński Czesław
18. Gadomski Mirosław
19. Gadomski Stanisław
20. Goś Stefan
21. Grabowska Halina
22. Grabowska Irena
23. Grabowski Benedykt
24. Grochowska Marianna
25. Grot Danuta
26. Grot Teresa
27. Grzybowski Mieczysław
28. Gutowski Stanisław
29. Jaroch Celina
30. Jaroch Edward
31. Jarzębowska Izabela
32. Jaworska Aniela
33. Kaczorek Jerzy
34. Kaczyńska Halina
35. Kapela Ireneusz
36. Kapela Zdzisław
37. Kępista Ryszard
38. Kiliś Lucja
39. Klesicka Teresa
40. Kocot Donata
41. Kocot Halina
42. Kołakowska Zofia
43. Konecka Danuta
44. Kowalczyk Danuta
45. Krankowski Andrzej
46. Kulesza Krystyna-Teresa
47. Majewski Jerzy
48. Małkiewicz Tadeusz
49. Matuszewska Krystyna
50. Michalski Krystyn
51. Murawska Iwona
52. Nesteruk Ireneusz
53. Nowińska Alina
54. Pisanko Zdzisław
55. Pobudkowska Urszula
56. Pomirska Maria
57. Pszczółkowski Zenon
58. Rabel Jan
59. Roman Aleksander
60. Ruszczyński Stefan
61. Sierociński Karol
62. Stańczak Mirosława
63. Stempliński Krzysztof
64. Stępkowska Maria
65. Szczepańska Maria
66. Śliwkowska Zofia
67. Wiecińska Anna
68. Wierzbicki Benedykt
69. Wilkowska Monika
70. Wójcik Jan
71. Wrzochalska Halina
72. Zabielski Zygmunt
73. Zaleska Barbara
74 Zaremba Fryderyk
75. Żaba Maria

1951/1952
1. Abramska Danuta
2. Bachorska Irena
3. Budna Irena Róża
4. Chodkowska Barbara
5. Czajkowski Leon Jerzy
6. Czaplicki Zdzisław
7. Czyżewski Henryk
8. Ekiert Zofia Aleksandra
9. Godlewska Teresa Bożena
10. Goliaszewska Teodora
11. Goś Kazimierz
12. Grasińska Zofia
13. Guszkowski Tadeusz
14. Janus Anna Marianna
15. Jasińska Zofia
16. Jasiński Ludwik Jan
17. Kacprzycki Franciszek
18. Kamiński Wiesław Stanisław
19. Karpińska Irena Alina
20. Kawiecka Lucyna
21. Kawiecki Franciszek
22. Kieczyński Ryszard
23. Kocięcki Bonifacy
24. Komisarski Kazimierz
25. Konecki Wojciech
26. Kowalski Stanislaw
27. Kozłowski Cezary Marek
28. Kuskowska Krystyna
29. Latała Stanisław Janusz
30. Leśniewski Tadeusz
31. Majewska Janina Maria
32. Malinowska Bronisława
33. Michalak Edward
34. Michrowski Eugeniusz Wojciech
35. Milewska Hanna Danuta
36. Mosakowska Barbara Maria
37. Myślińska Jadwiga
38. Niksiński Stefan
39. Nowińska Irena
40. Nożewska Elżbieta Irena
41. Olszewski Stefan
42. Pełka Jadwiga Anna
43. Pszczółkowska Halina
44. Pszczółkowski Ryszard
45. Radomski Marian
46. Ulatowski Wiesław
47. Wierzbicki Zenobiusz
48. Wójcik Jadwiga
49. Zabielski Wojciech Bronisław
50. Żaba Andrzej Piotr
51. Żbikowski Andrzej Wiesław
52. Żbikowski Ryszard
53. Żmijewski Mieczysław



1952/1953
1. Bagińska Ksawera
2. Bartosiewicz Lucyna
3. Chmielińska Teresa
4. Chodkowski Andrzej
5. Chodkowski Jerzy
6. Chołodowicz Leokadia
7. Chrzanowska Zofia
8. Cichowska Władysława
9. Dąbrowska Sabina
10. Gadomska Maria
11. Gołaś Anna
12. Górska Alina
13. Ignatowski Sławomir
14. Kaczyński Jan
15. Kłyko Helena
16. Kobyliński Bolesław
17. Krukowiecka Olecha
18. Łukasiak Franciszek
19. Majewski Leszek
20. Małkiewicz Wanda
21. Nesteruk Włodzimierz
22. Obrębska Halina
23. Pałaszewski Bogdan
24. Panek Barbara
25. Pobudkowski Andrzej
26. Pomirska Teodozja
27. Szymańska Jadwiga
28. Reszka Hanna
29. Rosa Janusz.
30. Rutkowska Teresa
31. Rutkowski Apolinary
32. Sobolewska Krystyna
33 Soliwodzka Teresa
34. Stanowski Zygmunt
35. Strachowski Tadeusz
36. Szymańska Jadwiga
37. Szymańska Stefania
38. Śliwkowska Maria
39. Śmieliński Franciszek
40. Ulatowski Tadeusz
41. Więcek Benedykt
42. Wronowski Leon
43. Zakrzewski Walenty
44. Zalewska Zofia
45. Zaleski Jan

1953/1954
1. Bednarski Bolesław
2. Borkowski Wiesław
3. Czaplicka Barbara
4. Czaplicki Antoni
5. Czaplicki Rajmund
6. Deptuła Henryk
7. Dobrzecki Józef
8. Eljasiak Józef
9. Gadomski Rajmund
10. Gierach Marianna
11. Ignatowska Ludwika
12. Jaszak Zofia
13. Jaśkiewicz Zdzisława
14. Jeznach Jadwiga
15. Jurzyński Mirosław.
16. Kaczorowska Zofia
17. Karaszewski Mirosław
18. Karwowska Urszula
19. Kierzkowska Maria.
20. Kiras Helena
21. Kowalska Zenona
22. Kozicka Halina
23. Krawczyk Danuta
24. Lewandowska Krystyna
25. Maksińska Daniela
26. Marchewka Eugeniusz
27. Michalczyk Lidia
28. Motacka Marianna
29. Nałęcz Annaa
30. Olczak Teresa
31. Perzanowska Krystyna
32. Perzanowski Zbigniew
33. Pokora Bogdan.
34. Przybysz Janina
35. Sielska Jolanta
36. Sieracka Alina
37. Słomkowski Mirosław
38. Sosnowski Władysław
39. Sowiński Zachariasz
40. Stolarczyk Genowefa
41. Szczepkowska Elżbieta
42. Ślesicka Aldona
43. Śliwkowski Stanisław
44. Tańska Elżbieta
45. Więcek Zofia
46. Władyszewska Marinna
47. Wódkiewicz Stanisława
48. Wronowska Marianna
49. Zagroba Wiesława
50. Zawal Maria


1954/1955
1. Borkowski Tomasz
2. Borowa Elżbieta
3. Bruś Zenobiusz
4. Budna Janina
5. Choliwski Jerzy
6. Chrzanowska Joanna
7. Czaplicka Elżbieta
8. Czapliński Jerzy
9. Czarzasta Teresa
10. Deptuła Tomasz
11. Gadomski Wincenty
12. Gąsiewski Zdzisław
13. Grad Daniela
14. Jelińska Danuta
15. Kakowska Hanna
16. Kamiński Jerzy
17. Kobyliński Stanisław
18. Kowalewska Helena
19. Kozioł Edward
20. Kwiatkowska Genowefa
21. Metzner Janusz
22. Miecznikowska Wiesława
23. Morawska Barbara
24. Nowicki Stanisław
25. Nowińska Jadwiga
26. Orzoł Władysław
27. Ostrowski Kazimierz
28. Pakuła Maria
29. Polityka Sławomir
30. Radomski Jan
31. Rosłoń Marianna
32. Sajdakowski Jan
33. Smolińska Zofia
34. Umięcka Teresa
35. Walczak Józef
36. Wiktorowski Jerzy
37. Wywigacz Tadeusz
38. Zaborowski Jerzy
39. Zieleniecki Kazimierz
40. Żbikowski Jerzy
41. Żerański Mirosław


1955/1956
1. Abramska Stanisława
2. Bachorska Teresa
3. Bąkowski Jan
4. Budna Urszula
5. Chmielewski Dariusz
6. Eljasiak Ryszard
7. Gołota Alicja
8. Jaworski Sanisław
9. Jeznach Halina
10. Kęszczyk Halina
11. Kocięcka Marianna
12. Kocięcka Teodozja
13. Kownacka Krystyna
14. Koziatek Wanda
15. Kozicki Ryszard
16. Krukowski Wacław
17. Kukawka Tadeusz
18. Łazicki Jan
19. Majewska Maria
20. Marciniak Jerzy
21. Milewska Maria
22. Mosakowski Sławomir
23. Palczewska Longina
24. Pazderski Janusz
25. Polakowski Zbigniew
26. Potempa Bogdan
27. Purzycki Mirosław
28. Rasiński Zenon
29. Rzodkiewicz Arkadiusz
30. Stodolski Henryk
31. Szewczak Andrzej
32. Szutkowska Marianna
33. Wieczorek Zofia

1956/1957
1. Bartosiewicz Tomasz
2. Cesarczyk Zenon
3. Chamski Ryszard
4. Ciesielska Tekla
5. Domańska Genowefa
6. Duk Maria
7. Fijałkowska Teresa
8. Goliasz Wiesława
9. Górska Jadwiga
10. Grzybowski Kazimierz
11. Kalinowska Jadwiga
12. Kłobuszewska Marianna
13. Kwiatek Krystyna
14. Kwiatkowska Krystyna
15. Lewicka Grażyna
16. Majchrzak Krystyna
17. Majkowska Jadwiga
18. Majkowski Jerzy
19. Maksińska Magdalena
20. Matusiak Anna
21. Mazalska Barbara
22. Metzner Anna
23. Milewska Helena
24. Morawski Włodzimierz
25. Myślińska Jadwiga
26. Nałęcz Elżbieta
27. Olszewska Irmina
28. Plucińska Teresa
29. Skierkowska Stanisława
30. Szczecińska Lucyna
31. Sztanga Symforian
32. Trzciński Alfred
33. Wódkiewicz Kazimierz
34. Zembrzuska Teresa

1957/1958
1. Bartołd Anna
2. Bugaj Krystyna
3. Bukowska Ewa
4. Czaplicka Agnieszka
5. Drobny Andrzej
6. Elżanowski Andrzej
7. Janikula Edward
8. Jodkowski Andrzej
9. Karaszewska Maria
10. Kaszubowski Mieczysław
11. Kowalska Krystyna
12. Kubiński Kazimierz
13 Kuciński Jerzy
14. Mocek Alicja
15. Napiórkowska Elżbieta
16. Orłowski Stanisław
17. Ostaszewska Stefania
18. Piotrak Ryszard
19. Pydyński Janusz
20. Reszka Tomasz
21. Rosa Krzysztof
22. Sienkiel Zofia
23. Tański Leonard
24. Wdowińska Marianna

1958/1959
1. Adamiak Joanna
2. Bartołd Krystyna
3. Bohm Leszek
4. Czaplicka Elżbieta
5 Dolgiewicz Jan
6. Dębek Ireneusz
7 Fidurska Mieczysława
8. Frączkiewicz Krystyna
9. Karaszewski Sławomir
10. Kardaś Teresa
11. Karpińska Danuta
12. Karwacki Leszek
13. Kiembrowska Jolanta
14. Komosa Mieczysław
15. Kowalska Danuta
16. Kowalska Maria
17. Koziatek Danuta
18. Krajewska Aleksandra
19. Krawczyk Elżbieta
20. Kwiatkowska Ewa
21. Lelińska Teresa
22. Lubieniecka Krystyna
23. Majewska Irena
24. Manecki Emil
25. Miecznikowska Maria
26. Morawski Jan
27. Motacka Bogumiła
28. Mydło Pelagia
29. Myślińska Ewa
30. Obrębska Maria
31. Ogonowski Sylwester
32. Połomski Ryszard
33 Pustelnik Teresa
34. Sałkowski Lech
35. Skowroński Andrzej
36. Sławski Henryk
37. Słomkowska Wanda
38. Sosnowska Regina
39. Stefańska Barbara
40. Szajnert Barbara
41. Statkiewicz Jerzy
42. Szczepkowski Leonard
43. Wasiłek Ksawera
44. Westfal Alicja
45. Wierzbicka Lucyna
46. Wróblewska Jadwiga
47. Wrzeszcz Edmunda
48. Zyra Stanisław
49. Żbikowska Małgorzata



1959/60
1. Budnicka Wiesława
2. Chodkowska Wanda.
3. Deptuła Barbara
4. Jachimowska Helena
5. Jaworska Janina
6. Kalinowski Jan
7. Kocięcka Jadwiga
8. Kosma Wojciech.
9. Kowalewska Apolonia
10. Kowalska Zofia
11. Liszewski Benedykt
12. Łada Wiesława
13. Łączyńska Lucyna
14. Łojewski Rajmund
15. Nachtygal Eugeniusz
16 Marchlińska Elżbieta
17. Niedziałkowska Alina
18. Niksiński Andrzej
19. Nowicki Andrzej
20. Ostaszewska Danuta
21. Pełka Danuta
22. Rembińska Irena
23. Szczepańska Urszula
24. Tańska Jadwiga
25. Tańska Teresa
26. Trzcińska Alina
27. Tycińska Barbara
28. Wożniak Stefan
29. Zdanowski Edmund
30. Żbikowska Anna
31. Żmijewski Marek