strona główna o książce spis treści opinie absolwenci ciąg dalszy zapowiedzi kontakt kupuję forum

Absolwenci Gimnazjum Koedukacyjnego Magistratu Miasta w Przasnyszu
w latach 1927/1928



1927/1928
1. Kaczyńska Maria
2. Morawski Edward
3. Sadowski Mieczysław
4. Szczepankowska Zdzisława
5. Wesołowska Anastazja
6. Rykowski Eugeniusz
7. Zagroba Wacław


1928/1929
1. Berczyński Kazimierz
2. Bohdanowicz Edward
3. Grodzka Ewelina
4. Grodzki Zygmunt
5. Morawska Zofia
6. Nowicki Tadeusz
7. Otłowska Helena
8. Płoski Stanisław
9. Stanisław Waśniewski
10.Szumacher Hanna
11.Waśniewski Stanisław


1929/1930
1. Berczyński Marian
2. Boczkowska Janina
3. Bogdanowicz Wanda
4. Grabowski Zygmunt
5. Kostecki Zygmunt
6. Kozłowski Jan
7. Majkowski Stanisław
8. Piechocka Janina
9. Rykowski Eugeniusz
10. Sadowska Jadwiga
11. Stryjewska Maria
12. Szczepański Stanisław
13. Wierzbicka Anna
14 Wyrzykowska Władysław
15. Zakrzewski Jan


1930/1931
1. Bezuhły Leon
2. Biraga Adolf
3. Dzbańska Henryka
4. Ekiert Józef
5. Górecka Genowefa
7. Karwowski Henryk
8. Kowalski Ignacy
9. Kwaśniewski Ludwik
10. Nizielski Kazimierz
11. Nowicka Helena
12. Prager Izaak
13. Smoliński Roman
14. Stemplińska Stanisława
15. Szczepankowski Zenon
16. Tańska Regina
17. Trzciński Stanisław


1931/32
1. Bieńkowska Jadwiga
2. Dudek Jan
3. Chmieliński Jan
4 Kukliński Stanisław
5. Ostaszewska Halina
6. Prager Hadassa
7. Różaner Róża
8. Siciński Stanisław
9. Żarnowski Janusz


1932/33
1. Bylicka Eugenia
2. Fajga Goldstein
3. Gumińska Maria
4. Janiszewski Tadeusz
5. Myśliński Stanisław
6. Nowak Wiesław
7. Obrębski Jan
8. Olszewski Tadeusz
9. Pruska Danuta
10. Pydyński Eugeniusz
11. Radomska Irena
12. Skąpska Wanda


1933/34
1. Kędzierska Lucyna
2. Kolebacz Henryk
3. Liszewska Anna
4. Nałęcz Leon
5. Reklewski Stefan
6. Tańska Eugenia
7. Urbankówna Janina


1934/1935
1. Karwowska Barbara
2. Kowalkowska Irena
3. Kozłowska Lucyna
4. Nałęcz Mieczysław
5. Majewska Stanisława
6. Smolińska Janina
7. Szczepański Władysław
8. Wyrzykowski Marian
9. Zakrzewski Jan

1935/1936
1. Berebejczyk Maks
2. Borkowski Kazimierz
3. Galewska Helena
4. Grodzki Tadeusz
5. Keczmerska Maria
6. Kozłowski Mieczysław
7. Łazowy Tadeusz
8. Łuczyński Jan
9. Majewski Eugeniusz
10. Śliwkowska Henryka
11. Wąsowski Bogusław


1936/1937
1. Burchacka Halina
2. Biraga Witold
3. Chądzyński Adam
4. Godziszewska Janina
5. Grabowska Krystyna
6. Kępistówna Krystyna
7. Kononowicz Helena
8 Liszewska Henryka
9. Majewski Tadeusz
10. Nizielski Tadeusz
11. Ruda Sewek
12. Szczepański Marian
13. Smolińska Lidia
14. Zbrzeżny Bronisław


1937/38
1. Bondarczuk Eugeniusz
2. Budzich Tadeusz
3. Domański Zbigniew
4. Dudziński Kazimierz
5. Grabowska Janina
6. Grzymkowski Zdzisław
7. Kakowska Barbara
8. Karolska Janina
9. Kasprowicz Tadeusz
10. Klejnmanówna Łaja
11. Kowalkowska Jadwiga
12. Krzykowski Tadeusz
13. Majkowska Leokadia
14. Majkowski Kazimierz
15. Miecznikowski Leon
16 Milewski Feliks
17. Schwarz (Czarnowski) Adam
18. Strożek Ryszard
19. Szczepankowska Jadwiga
20. Tańska Halina
21. Tański Ryszard
22. Wąsowska Hanna
23. Wiecińska Jadwiga